KADİRLİ TAKSİ DURAĞI

 
 
Kadirli Taksi olarak 7/24 Acil Taksi ihtiyaçlarınızı konfor ve güven ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Kadirli Taksi olarak Kadirli geneline hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmet bölgelerimiz 7 Mart Mahallesi, Bağ Mahallesi , Cemalpaşa Mahallesi, Cengiz Topel Mahallesi, Dere Mahallesi, Dervişpaşa Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Pazar Mahallesi, Savrun Mahallesi, Şehit Halis Şişman Mahallesi, Şehit İbrahim Kundakçı Mahallesi, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi, Şehit Mehmet Delikuş Mahallesi, Şehit Mehmet Hallaç Mahallesi, Şehit Mustafa Yağız Mahallesi, Şehit Orhan Gök Mahallesi, Şehit Vedat Kocadallı Mahallesi, Tufanpaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Hasan Dede Caddesi, Atatürk Caddesi, Sanayi Caddesi, Kamil Kara Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı, Osmaniye Bulvarı'dır.

Kadirli Taksi olarak müşterilerimizin tavsiyelerini değerlendirerek güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geldiğince bütün gücümüzle kaliteli hizmet için çalışmaya devam edeceğiz.

Kadirli Taksi siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmek için varız. bu günlere gelerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz yıldan itibaren, günün şartlarına kendimizi uydurarak sizler için bu mesleğimizi devam ettireceğiz. Günün her saati bize ulaşabilirsiniz.
 
kadirli-taksi-hemen-ara